המחירים הזולים ביותר לקורדיספס אלוהה - 80 שקל לבקבוק כולל מע"מ ומשלוח. להזמנות: 089700351

Omni Health נוסדה בשנת 2010 ע"י רוני גינזבורג, אשר חקר והתעניין במשך שנים בנושא תפקיד נוגדי חימצון ורפואה מונעת.

לד"ר גינזבורג תואר בפיזיקה ודוקטורט באימונולוגיה מהפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. המחקר שלו התמקד באנזים NADPH אוקסידז הנמצא בתאי מערכת החיסון המולדת. אנזים זה מייצר את אחד הרדיקלים החופשיים המסוכנים ביותר: הסופראוקסיד. בעקבות מחקר זה התחדדה הבנתו לגבי התפקיד והסכנות של רדיקלים חופשיים בגוף, ולכן גם לגבי חשיבותם של חומרים נוגדי חימצון.

בשנת 2002 התוודע ד"ר גינזבורג במקרה לפטריה קורדיספס סיננסיס. לאחר שקרא פרסומים רבים לגביה, החליט להתחיל לקחת אותה על בסיס קבוע בשל התכונות הפרופילקטיות ומאיטות ההזדקנות המיוחסות לה. ההשפעה היה מרשימה: לאחר שכל חייו סבל מהתקררויות כרוניות וסינוסיטיס חוזר ונשנה, כל התופעות הללו נעלמו. יתרה מכך – משנת 2003 ד"ר גינזבורג הפסיק לקבל חיסונים תקופתיים נגד שפעת ועם זאת לא חלה אף לא פעם אחת.

התנסות חיובית וארוכת טווח זו הניעה את ד"ר גינזבורג לאתר מקור מהימן לקורדיספס סיננסיס ולהתחיל לייבאו ולהפיצו בישראל. לאחר שהתלבט בין מספר יצרנים ומשווקים, התוודע לחברת Aloha Medicinals Inc בארה"ב והחליט כי היא המקור האידיאלי. הקורדיספס שנמכר על ידנו זהה בדנ"א לזן הבר הגדל באופן טבעי בטיבט, והיעילות שלו גבוהה בהרבה מכל זן אחר.  בשל היעילות המרשימה הזו, המינונים הניתנים יכולים להיות נמוכים מאלה המוזכרים בפרסומים ומחקרים מדעיים.

אנו ב Omni Health שואפים למכור בצורה אחראית את המוצרים הנחשבים בעינינו לתוספים האיכותיים והיעילים ביותר הקיימים וכן להציע ייעוץ מקצועי אמין ולענות על כל שאלה בנוגע למוצרים המוצעים על ידינו.

 

Cordyceps - פטריה מוכרת ונפוצה בשימוש הרפואה הסינית לפחות אלפיים שנה. עוד בכתבים סיניים עתיקים יש...
Agaricus blazei - אגריקוס בלזאי היא פטריה אכילה שמקורה בברזיל אך כיום מגדלים אותה במספר מדינות...
Ganoderma lucidum (Reishi) - ריישי הינה פטריה בעלת תפקיד חשוב ברפואה המסורתית בסין, יפן, קוריאה...
קמליד הוא אחד מתוספי התזונה הפעילים ביותר הקיימים שניתן להשיג היום עבור תמיכה במערכת החיסון. תוסף...
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account