המחירים הזולים ביותר לקורדיספס אלוהה - 80 שקל לבקבוק כולל מע"מ ומשלוח. להזמנות: 089700351

 

npa

qai

usdaorganic

 

אלוהה התחילה את דרכה בהוואי. יסדו אותה קבוצה של מדענים ומומחי בריאות מתחומים שוניםשהתעניינו בגידול פטריות ריישי, קורדיספס, וזנים חשובים אחרים של 

פטריות רפואיות. המעבדה הראשונה נבנתה בHaiku, על האי Maui, בשנת 1999. כבר מההתחלה אלוהה התמקדה בגידול פטריות בתנאי מעבדה, באיכות הגבוהה ביותר,

וגישה זו השתלמה מהר מאד והביקוש למוצרי החברה עלה במהירות. עד 2002 החברה גדלה כל כך שהתנאים בהוואי כבר לא התאימו לה, והחברה עברה לסנטה קרוז, קליפורניה, ושם רכשה את חברת Sunrise Spawn שהיתה במקור מעבדה למחקר של דוקטור סטולר.

 

ד"ר בנג'מין סטולר שייסד את המעבדה עוד בשנת 1955, היה אחד החלוצים בתחום גידול פטריות ובעיקר פטריות כפתור. כאשר אלוהה השתלטו על המעבדה בשנת 2002 הם זכו לא רק בצוות עובדים מיומן עם שנים רבות של נסיון וציוד מתאים ליצור פטריות, אלא גם בחומרי המחקר הראשוניים של ד"ר סטולר בנושא פטריות, שתחילתם עוד בשנות הארבעים (דוקטור סטולר, כפי שהיה מוכר בתעשיית פטריות המרפא, נפטר בשנת 1989). לא רק המסמכים הללו, שזכו כבר לפרסום, עברו לידי אלוהה, אלא גם מחברות המעבדה שלו שכבר על כל פרוייקט עליו עבד בשישים השנים האחרונות. חלק מפרוייקטים אלה היו כבר תקועים, חלקם פשוט לא זכו להמשך מסיבה כזו או אחרת, וחלקם היו פרוייקטים שהובילו – או עדיין מובילים – פריצות דרך הרשומות כפטנט בתחום גידול פטריות. כל עושר הידע הזה הוא אחת הסיבות לזינוק של אלוהה לצמרת התעשיה בתוך שנים ספורות בלבד. האיכות והמצויינות של מוצרי החברה הביאו לכך שעד קיץ 2007 כבר היה צורך לחפש אתר נוסף לייצור בשל העליה בבקוש. לכן, ביוני 2007 חברת אלוהה העבירה את כל מערך הייצור והמחקר לעיר קארסון, בנוואדה, לרגלי הרי הסיירה נוואדה, בגובה של כ-1,500 מטר מעל פני הים. מיקום זה היה אידאלי לשמירה של 100% על בקרת אקלים לשם גידול בתנאים מדוייקים, כולל לחץ אויר נמוך יותר הנחוץ ליצור הפטריות הרפואיות הפוטנטיות ביותר בעולם.

כיום, כעבור 11 שנה בעסקי הגידול, אלוהה היא החברה המובילה בתעשיית גידול פטריות רפואיות. בבנק ה"זרע" יש להם מעל 5,000 זנים יחודיים, מה שהופך את הספריה של אלוהה לאוסף התרביות הפרטי הגדול בעולם לפטריות רפואיות. בכל רגע נתון ישנם מעל 100 זנים שונים בגידול. אלוהה מייצרת מדי חודש מעל 400 טונות של חומר גולמי המסופק כחומר גלם למעל 700 חברות לשימוש בפורמולות שלהן. כמו כן, חומר זה וכן מוצרים מוגמרים מיוצאים למעל 60 מדינות, מה שהביא להכתרת אלוהה ל"יצואן השנה" על ידי המחלקה למסחר בארה"ב בשנת2008. אלוהה היא כיום היצרן הגדול ביותר בעולם של מוצרי פטריות רפואיות.

הצוות של אלוהה כולל מיקולוגים, מיקרוביולוגים ומומחים בתחומי בריאות שונים. הם מייצרים את חומר הגלם למוצרים שלהם וכל החומרים הללו וכן תוספי התזונה המיוצרים הם בעלי תווית איכות אורגנית של USDA ו-EU. הם מספקים חומרי גלם לתעשיות התוספים והתרופות, וכן לציבור הרחב, באיכות הגבוהה ביותר.

אלוהה משתמשת בתהליכי הייצור בחומרים טבעיים אשר לא עברו הקרנות ואינם מכילים שינויים גנטים. חומרי הגלם האלו הם בעלי אישורים מחברות ומוסדות חיצוניים. כמו כן החברה לא משתמשת בחומרים משמרים או תוספים באף אחד מהמוצרים שלה. כולם טבעיים, אורגניים. כל החומרים מיוצרים בשיטות העדכניות באישור cGMP, ברישום ה FDA, וברשיון ממחלקת הבריאות של מדינת נבדה למתקני הייצור של החברה.

המוצרים של אלוהה קובעים את ה-gold standard בתחום תוספי הבריאות. הם מיוצרים כולם בארה"ב, ללא שימוש בחומרים המיובאים מסין או ממדינות אחרות. המוצרים עוברים את הבדיקות המחמירות ביותר של ה-FDA. כמו כן, כל חומרי הגלם עוברים ריצוף DNA דרך המכון הלאומי האמריקאי לבריאות, במרכז הארצי לביוטכנולוגיה, ובנק הגנים.

כל זאת אומר ומבטיח שהצרכן מקבל תמורה מלאה עבור כספו.

  

אוטוקלאב (סטריליזטור) באורך 15.24 מטר באולם הייצור

 

 

לאתר חברת אלוהה

רופאים ומטפלים מומחים בישראל

 

Cordyceps - פטריה מוכרת ונפוצה בשימוש הרפואה הסינית לפחות אלפיים שנה. עוד בכתבים סיניים עתיקים יש...
Agaricus blazei - אגריקוס בלזאי היא פטריה אכילה שמקורה בברזיל אך כיום מגדלים אותה במספר מדינות...
Ganoderma lucidum (Reishi) - ריישי הינה פטריה בעלת תפקיד חשוב ברפואה המסורתית בסין, יפן, קוריאה...
קמליד הוא אחד מתוספי התזונה הפעילים ביותר הקיימים שניתן להשיג היום עבור תמיכה במערכת החיסון. תוסף...
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account