המחירים הזולים ביותר לקורדיספס אלוהה - 80 שקל לבקבוק כולל מע"מ ומשלוח. להזמנות: 089700351

AlohaRedReishiBottle10

Ganoderma lucidum (Reishi) 

 - ריישי הינה פטריה בעלת תפקיד חשוב ברפואה המסורתית בסין, יפן, קוריאה ומדינות אסייתיות אחרות, בזכות סגולותיה הרפואיות. היא משמשת להמרצה של מערכת החיסון בחולי HIV וסרטן.  כנראה שבין החומרים הפעילים נמצאים פוליסכרידים מסוג בטא-גלוקן (beta-glucan)  וטריטרפנים (triterpene).  תמציות של ריישי הביאו לתוצאות של אימונומודולציה, הגנה על הכליות ועל הכבד ופעילות אנטי-דלקתית הן בתנאי מעבדה והן על חולים. 

מחקרים קליניים מצביעים על שיפור בסימפטומים של דלקות דרכי שתן תחתונות בגברים, וכן על הפחתה קלה בתסימיני סוכרת ושיפור דיסליפידמיה (dyslipidemia).

נבדקו גם השפעות אנטי-סרטניות של הפטריה.  מחקרים בתנאי מעבדה ועל בעלי חיים מצביעים שריישי הינה בעלת אפקט מניעתי לתופעות הלוואי של כמותרפיה כמו בחילה, מעלה את היעילות של טיפולי קרינה ומעלה את הרגישות של תאי סרטן השחלות לציספלטין.  כמו כן היא עשויה להפחית בסכנת הרעילות הכלייתית הנובעת משימוש בציספלטין.

במחקרים קליניים קטנים, הריישי מעלה כמות נוגדי חימצון בפלסמה ומשפרת תגובה חיסונית בחולי סרטן בשלבים המתקדמים של המחלה.  נסיגה בקרצינומה של הכבד (HCC) דווחה בכמה מקרים במחקר יחיד.  עם זאת, יש צורך במחקרים נוספים כדי לקבוע את הפעילות של ריישי כחומר נוגד סרטן.

במחקר בתנאי מעבדה דווח כי תמצית של ריישי היתה בעלת אפקט טוקסי בתאי דם לבנים.  דרוש מחקר נוסף לקבוע את מידת הבטיחות והיעילות שלה כטיפול נוסף לטיפול בסרטן.

(נלקח ותורגם מתוך אתר MSKCC)

 

קיימים דיווחים על כך שגנודרמה עוזרת להפחית כאבי ראש במיגרנות וכן להסדיר בעיות שינה.

 

מסמכים מדעיים 

מחיר

 

 

Cordyceps - פטריה מוכרת ונפוצה בשימוש הרפואה הסינית לפחות אלפיים שנה. עוד בכתבים סיניים עתיקים יש...
Agaricus blazei - אגריקוס בלזאי היא פטריה אכילה שמקורה בברזיל אך כיום מגדלים אותה במספר מדינות...
Ganoderma lucidum (Reishi) - ריישי הינה פטריה בעלת תפקיד חשוב ברפואה המסורתית בסין, יפן, קוריאה...
קמליד הוא אחד מתוספי התזונה הפעילים ביותר הקיימים שניתן להשיג היום עבור תמיכה במערכת החיסון. תוסף...
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account